خرید بک لینک قوی تضمینی

سئو سایت بنیاد بین المللی غدیر واحد استان مرکزی

خرید بک لینک قوی تضمینی

سئو سایت بنیاد بین المللی غدیر واحد استان مرکزی

بنیاد بین المللی غدیر واحد استان مرکزی

آخرین مطالب
  • ۰
  • ۰

خرید بک لینک

عبارت خرید بک لینک و پیوند دوچندان دارای اهمیت است . 

خرید بک لینک

مزایای داشتن بک لینک و پیوند 

درصورتی که تارنما شما دارنده بک لینک و پیوند های باکیفیت و اصولی باشد , صد رد صد برای تارنما شما مزایای خواهد داشت که در تحت به 3 مورد حیاتی آن اشاره خوا‌هیم کرد : 

 

بهبود درجه طبیعی لغت ها دارای اهمیت 

همان گونه که در ابتدا گفتیم در حالتی که صفحه های شما دارنده بک لینک و پیوند کیفیت خوب باشند , در نتاریج سئوی سایت طبیعی مرتبه بهتری کسب خواهند کرد . شما بایستی تلاش فرمائید که برای تمام صفحه ها وب سایت خویش بک پیوند کسب نمائید . 

 

ایندکس سریعتر صفحه ها 

بک پیوند ها به روبوت های موتورهای کاوش امداد می کنند که صفحه های یک وبسایت را سریعتر ایندکس نمایند . این نکته برای وب سایت های نو تاسیس دوچندان دارای اهمیت است . 

 

دریافت کردن تماشا تارنما از وبسایت لینک و پیوند دهنده 

زمانیکه شما در تارنما عالی لینک و پیوند داشته باشید , حتما کاربرانی با کلیک بر روی لینک و پیوند وارد وبسایت شما خواهند شد و این نکته بر روی بانس ریت Bounce Rate تارنما شما تاثیر فراوان مثبتی خواهد گذاشت . 

 

روش های کسب بک لینک و پیوند برای یک تارنما 

درحال حاضر که با بک لینک و پیوند به صورت بی نقص آشنا شدید بایستی با روش های کسب بک لینک و پیوند نیز آشنا گردید . تنها توجه داشته باشید در مورد بک پیوند تنها تعداد پیوند اهمیت ندارد و کیفی لینک و پیوند نیز نقش بسزایی در سود کار خواهد داشت . 

 

روش های کسب بک لینک و پیوند به شرح تحت میباشد : 

 

 

  • نوشتن مقاله کیفیت عالی 
  • کامنت گذاری 
  • ثبت وبسایت در دایرکتوری ها 
  • ارسال پست میهمان 
  • خرید بک لینک و پیوند 
  • نوشتن مقاله باکیفیت 

 

احتمال دارد یکی شایسته ترین و کیفیت خوب ترین شیوه ها برای جذب بک لینک و پیوند در کشورهای دیگر همین روش باشد . یعنی شما یک مقاله عالی بنویسید و دیگر وب سایت ها آن را در وب سایت خودشان قرار دهند و به شما بعنوان مرجع پیوند دهند . البته متاسفانه در میهن عزیز ما این کار کم کم رخداد میفته و کلیه سوای ذکر منشا چه بسا سوای لینک و پیوند دادن تنها نسخه برداری می نمایند . اما گشوده نیز نا آرزو نشید و به‌این کار ادامه بدید . 

 

کامنت گذاری 

 

یک کدام از از طریق های کسب بک لینک و پیوند مجانی این که در وبسایت های دیگه که امکانش ئجود داره یک لحاظ ثبت فرمایید تا ادرس وبسایت شما نیز تحت عنوان لحاظ دهنده ثبت بشه . اما این دسته پیوند ها اکثرا نوفالو هستن اما عالی گشوده نیز باشند بد نیست . تنها سفارش می کنیم در صورتیکه قراره لینک و پیوند با ثبت لحاظ بسازید حتما در تارنما های با پسوند . edu و . gov بسازید که بها متعددی دارا‌هستند . 

 

ثبت سایت در دایکرتوری ها 

 

یک کدام از از طریق های دیرین کسب بک لینک و پیوند که با دقت به الگوریتم های فعلی گوگل و همینطور بی کیفت بودن عمده دایرکتوری ها به هیچ وجه سفارش نمیکنیم . زیرا ممکنه سبب ساز پنالتی شدن تارنما بشه! 

 

ارسال پست میهمان 

 

یکی ماهر ترین و جدیدترین روش های کسب بک لینک و پیوند نوشتن مقاله در تارنما های دارای ربط و قراردادن لینک و پیوند خودتان در ان متن می‌باشد . صرفا اعتنا نمایید که در نوشته خودتان پیوند بیشتراز حد قرار ندهید زیرا اونوقت وبمستر تفکر میکنه شما برای اسپم اومدین و اجاره تکثیر محتوا را به شما نمیده! درضمن در سایتی که متن شمارا فارغ از بررسی منتشر میکنه نیز به هیچ عنوان کار نکنید زیرا بدون شک سایتش کیفیت نداره و برای وبسایت شما نیز زیان داره . 

 

خرید بک لینک و پیوند 

 

احتمالا معمولی ترین روش کسب بک پیوند خریدش باشه که اما اون نیز فراوان مهمه که به چه صورت انجام بشه و از چه سایتی با چه واژه ای گرفته بشه تا به وب سایت زیان نرسونه . 

 

شاخصه های بک لینک و پیوند عالی 

زمانیکه شما می خواهید برای خرید بک پیوند هزینه نمایید باید به مورد ها مهمی اعتنا داشته باشید تا بتوانید از هزینه ای که پرداخت مینمایید شایسته ترین سود را کسب فرمایید . در حین خرید بک لینک و پیوند حتما به موردها تحت دقت داشته باشید . 

 

تعداد پیوند خروجی در کاغذ 

 

متاسفانه در خیلی از تارنما ها شاهد این هستیم که تعداد متعددی بک لینک و پیوند قرار گرفته است . دقت داشته باشید هرچه تعداد پیوند کمتر باشد شما امتیاز بیشتری از آن تارنما خواهید گرفت . درضمن نکته حائض اهمیت این که در یک ورقه بیشتر از 100 پیوند خروجی شمرده نمی شود . در حالتی که در بعضا از تارنما های بزرگ فروش بک پیوند خداقل 200 پیوند قرار گرفته است!